TURNIEJ  BRYDŻA SPORTOWEGO  Z CYKLU  GRAND PRIX ZIEMI ŁÓDZKIEJ O PUCHAR  PREZESA  PGE  SA

Zawody miały charakter otwarty a ich współorganizatorem był Łódzki Związek Brydża Sportowego. Dzięki temu zapewniona była profesjonalna obsługa sędziowska oraz pełna informacja na stronie internetowej ŁZBS. Na starcie imprezy rozgrywanej cyklicznie,  zawsze w ramach imprez towarzyszących obchodom Dnia Energetyka stanęło 40 osób z różnych części Polski, w tym również duża grupa brydżystów reprezentujących PGE, głównie z Bełchatowa, Piotrkowa i Łodzi. Dla 6 najlepszych par turnieju przewidziane zostały puchary oraz nagrody rzeczowe od sponsora z podziałem na klasyfikację „open” oraz „najlepszą parę elektrowni”.  W kategorii „open” wygrała para z Zawiercia Sołtysik – Szuba z wynikiem  60,56%, zdobywając puchar Prezesa  PGE SA

W kategorii  „najlepsza para elektrowni” zwycięstwo przypadło parze emerytów Gaworczyk – Krzemiński.