Turniej Brydżowy Par o Puchar Prezesa Zarządu PGE GiEK

Turniej o nazwie jw. odbył się 01 września br. i został rozegrany w kawiarni „RETRO” w Bełchatowie. Zawody miały charakter otwarty a ich współorganizatorem był Łódzki Związek Brydża Sportowego. Dzięki temu zapewniona była profesjonalna obsługa sędziowska oraz pełna informacja na stronie internetowej LZBS. Na starcie imprezy rozgrywanej cyklicznie, zawsze w ramach imprez towarzyszących obchodom Dnia Energetyka stanęły 52 osoby z rolnych części Polski, w tym również duża grupa brydżystów reprezentujących PGE, głównie z Bełchatowa, Piotrkowa i Lodzi. Dla 6 najlepszych par turnieju przewidziane zostały puchary oraz nagrody rzeczowe od sponsora z podziałem na klasyfikację "open" oraz "najlepszą parę elektrowni". W kategorii "open" wygrała II - ligowa para Gotwald - Marszał z bardzo dobrym wynikiem 68,88%, zdobywając puchar Prezesa Zarządu PGE oraz nagrody rzeczowe. W kategorii "najlepsza para elektrowni" zwycięstwo przypadło parze Pieles - Krakowiak.

Organizator: Henryk Krakowiak